ماسک ذغال بوسکیا

برند بوسیکا

محصول جدید

Boscia Black Mask Charcoal

 لایه بردار
از بین برنده جوشهای سرسیاه
رفع موهای زائد روی صورت
دارای ویتامین E ، A
رفع سلول های مرده پوست و آلودگی
دارای خاصیت مرطوب کنندگی و افزایش رطوبت پوست

افزودن به لیست مقایسه

آلودگی موجود در هوا به پوست می چسبد،به ویژه در افرادی که دارای پوست چرب هستند این مسئله بیشتر رخ می دهد.
آلودگی که به پوست می چسبد،آسیب های زیادی به پوست می رساند و تاثیرات بدی دارد،به همین دلیل لازم است هر چه سریعتر این آلودگی ها از روی پوست برطرف شوند.یکی دیگر از نشانه های پوست ناسالم وجود سلول های مرده روی پوست است.زمانی که سلول های پوست می میرند،بلافاصله از پوست جدا نمی شوند و مدتی روی پوست می مانند.
با این محصول لایه بردار می توانید هم آلودگی را از روی پوست برطرف کنید و هم سلول های مرده پوست را.بنابراین زمانی که از این ماسک استفاده می کنید، پوستی سالم و با طراوت خواهید داشت.
بلک ماسک به جز رفع سلول های مرده پوست و آلودگی،مزیت های خیلی زیاد دیگری برای پوست دارد.به علاوه بلک ماسک واقعا دارای خاصیت مرطوب کنندگی است و حس خوبی در پوست ایجاد می کند.نه تنها بلک ماسک باعث افزایش رطوبت پوست می شود،بلکه موهای صورت را نیر برطرف می کند.موهای زائد روی صورت باعث خشن شدن پوست می شوند. اگر می خواهید پوستی نرم و سالم داشته باشید،لازم است از شر موهای زائد خلاص شوید. ستفاده از یک ماسک لایه بردار بهترین راه حل برای این کار محسوب می شود، چرا که موهای صورت را به بهترین شکل برطرف می کند.
و بالاخره زمانی که از این ماسک استفاده می کنید،جوان تر به نظر می رسید.هیچکس نمی خواهد پوستی چروک شده و پیر داشته باشد،به همین دلیل محصولات ضد پیری متنوع و زیاد هستند.زمانی که از یک ماسک لایه بردار استفاده می کنید،پوست خود را برای چندین سال جوان تر می کنید.
در زمان استفاده از ماسک های لایه بردار باید چند نکته اساسی را در نظر بگیرید تا از آسیب دیدن پوست جلوگیری کنید،از جمله :پس از لایه برداری تا حد امکان از محصولات آرایشی استفاده نکنید،تا دو روز بعد از لایه برداری از صابون ها و محصولات اسیدی استفاده نکنید و تا حد امکان در معرض نور خورشید قرار نگیرید و هر زمان که در محیط باز قرار می گیرید از پوست خود محافظت کنید و حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.
روش استفاده:
1-  ابتدا صورت خود را به صورت کامل بشویید و خشک کنید.
2- یک لایه زخیم از ماسک سیاه را بر روی پوست خود به جز ناحیه چشم و اطراف آن، ابرو ها، خط مو و لب های خود پخش کنید.
3- حداقل 20 دقیقه بگذارید بر روی پوست شما باقی بماند تا کاملا خشک شود.
4- سپس به آرامی ماسک چسبیده بر روی پوستتان را از یک سمت گرفته و بلند کنید.
5- باقی مانده های ماسک بر روی صورتتان را آب کشیده و پاک کنید.
6- نهایتا از یک نرم کننده بر روی پوست خود استفاده کنید.

حجم 175 میل
خواص این محصول لایه بردار، از بین برنده جوشهای سرسیاه، رفع موهای زائد روی صورت، دارای ویتامین E ، A رفع سلول های مرده پوست و آلودگی دارای خاصیت مرطوب کنندگی و افزایش رطوبت پوست

محصولات مرتبط