رنهایت فرگرانس

مشابه ادکلن فارنهایت دیور

محصول جدید

Fragrance World Renheit
ماندگاری و پخش عالی برای استفاده رسمی یا روزانه
رایحه ای منحصر و خاص
مناسب هدیه

افزودن به لیست مقایسه

فارنهایت جزئی از تاریخ عطر است و تنها متعلق به دیور نیست.زمانی که تولید شد با استقبالی بی نظیر مواجه شد و یکی از علل آن طراوت خاصی بود که در این عطر استفاده شده بود ، زیرا در آن دوران هیچ یک از کمپانی ها در عطرهای مردانه خود چنین ترکیبی را به کار نمی بردند و اغلب رایحه ها بسیار سنگین و غلیظ بودند.
عطر دیور فارنهایت (Dior Fahrenheit)،خلاقیت و روحی مدرن از عطر مردانه را به نمایش گذاشت و دیور اثری جاودانه را به دنیای عطر و عطر دوستان تقدیم کرد که جاودانه خواهد ماند. فارنهایت همچنان در صدر ۱۰ عطر پر فروش جهان قرار دارد!
رایحه فارنهایت:هر کس بنا بر شامه خود رایحه ای را در این عطر حس می کند.زمانی که فارنهایت را تست می کنید بعضی افراد رایحه ای با طراوت از خیار به مشامشان می رسد و عده دیگری رایحه ای مصنوعی و نفت مانند ( البته نه به آن تندی ) را احساس می کنند. طراوت و خنکی ملایم مورد نظر ناشی از اسانس قوی برگهای گل بنفشه در نت میانی است که با شدت به نت اول می آید و با سایر ترکیبات نت ابتدایی نظیر اسطوخودوس،سد،نارنگی،گل بابونه . . . و کمی طعم شیرین خفیف مخلوط می شود.
هر چه زمان بیشتری از تست اولیه می گذرد رایحه چرم در نت انتهایی بیش از قبل خود را آشکار می کند و در اینجاست که فارنهایت کاملاً در تضاد با نت ابتدایی خود حرکتی رو به گرمی را آغاز می کند و چرمی،سنگین،با رایحه ای مصنوعی و غلیظ می شود.تندی کمی به همراه عطر چوب در آن به وجود می آید و نت ابتدایی و طراوت آن به میزان بسیار زیادی محو می شود.
مردی در نهایت کمال:روح فارنهایت جمعی از تضادها را در خود دارد.کلاسیک و در عین حال مدرن است.کاراکتری آزاد و رها دارد با این حال بسیار متشخص،جذاب،شیک و با نفوذ است.فارنهایت مردی در نهایت کمال و بلوغ و متمایز از دیگران است.مردی پخته که در کنار ساحل غروب خورشید را نظاره می کند.

محصول یا محصولات مورد نظرتان را انتخاب.درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.
ارسال در تهران از طریق اسنپ باکس امکانپذیر میباشد.شنبه تا ۴ شنبه (زمان ارسال ساعت ۱۷ به بعد باهماهنگی قبلی)
درصورت نیاز و استعلام از موجودی این محصول تماس حاصل نمایید.

واتساپ،تلگرام:۰۹۳۵۷۳۵۹۳۶۸
نحوه ارسال محصولات به تمام شهرستانها :
ارسال توسط اداره پست ( ۳ روزه تحویل درب منزل. شنبه تا ۵ شنبه)
تهران ( ۱ الی ۲ روز کاری شنبه تا ۵ شنبه)
امیدواریم با خرید عطر و ادکلن و محصولات ما لحظات شما رنگ و بویی خوش به خود بگیرد.
در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما را دنبال کنید.
www.instagram.com/shaghayeghsayaar

حجم 100 میل
رایحه خنک و ملایم
ترکیبات بویایی اسطوخودوس،پرتقال ماندارین،زالزالک،جوز،گل بابونه،لیمو،سرو،ترنج/جوز،پیچ امین الدوله، میخک،برگ سوسن،یاس،ازدره،سرو،چوب صندلی/چرم،تونکا،باقلاسبز،کهربا،نعناع هندی،مشک،خس خس
رایحه-اولیه اسطوخودوس،پرتقال ماندارین،زالزالک،جوز،گل بابونه،لیمو،سرو،ترنج
رایحه-میانی جوز،پیچ امین الدوله،میخک،برگ سوسن،یاس ،از دره،سرو ،چوب صندلی
رایحه-پایه چرم،تونکا،باقلاسبز،کهربا،نعناع هندی،مشک،خس خس
گروه-بویایی چرم, مشک
جنسیت مردانه
نوع عطر ادوپرفیوم

محصولات مرتبط