هات واتر 294

6460459062266

محصول جدید

Smart Collection 294 Hot Water
برای آقایان جوان و شیک پوش و خوش سلیقه  توصیه می شود .
یک انتخاب عالی برای افرادی که دوست دارند بو و احساس خوبی داشته باشند اما نمی خواهند هزینه گزاف عطرهای گرانقیمت را پرداخت کنند.

افزودن به لیست مقایسه

عطر ادکلن دیویدوف هات واتر-Davidoff Hot Water عطری است گرم و تند. این عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن دیویدوف هات واتر-Davidoff Hot Water عطری است مردانه و خاص.
عطر ادکلن دیویدوف هات واتر-Davidoff Hot Water،محصول گرم و تندی است که برای آقایان جوان و شیک پوش توصیه می شود.از جمله مواد بکار رفته در ترکیبات آن می توان به افسنطین،فلفل،نعناع هندی،بنزویین و استیراکس اشاره کرد.این عطر همانند آبی داغ در شب های سرد و برفی زمستانی شما را گرم کرده و اتمسفر عالی را برایتان فراهم می کند.
پس از اسپری کردن Hot Water روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی گیاه ریحان و افسنطین خواهید شد.این ترکیب گیاهی و تند هیجان و نشاط را به شما هدیه می‌کند.پس از مدتی این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد.نت‌های میانی از ترکیب فلفل پاپریکا و گیاه پاتچولی ساخته می‌شوند.بوی این ترکیب تندوتیز تازگی و انرژی را به شما و اطرافیانتان هدیه می‌کند.پس از مدتی طولانی این نت‌های میانی جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد.نت‌های پایانی از ترکیب صمغ استیراکس و صمغ بنزویین ساخته می‌شوند.بوی این نت‌های صمغی هیجان شما را به بالاترین حد ممکن می‌رساند.
عطر محبوب خود را با برند اسمارت کالکشن تجربه کنید.

محصول یا محصولات مورد نظرتان را انتخاب. درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.
نحوه ارسال محصولات به تمام شهرستانها :
ارسال توسط اداره پست ( ۳ روزه تحویل درب منزل)
تهران( ۱ الی ۲ روز کاری)

حجم 100 میل
رایحه گرم و تند
ترکیبات بویایی افسنطین ، ریحان-فلفل قرمز ، نعناع هندی -بنزوین ، استیراکس
رایحه-اولیه افسنطین ، ریحان
رایحه-میانی فلفل قرمز ، نعناع هندی
رایحه-پایه بنزوین ، استیراکس
گروه-بویایی شرقی ادویه ای

محصولات مرتبط